CZEN

Aktuality

Novou partnerkou JŠK se stala Marta Fišnerová

Advokátní kancelář JŠK s radostí oznamuje, že od ledna tohoto roku se její pátou partnerkou stává advokátka Marta Fišnerová.

„Marta je s námi už patnáct let a málokdo si zaslouží partnerskou pozici tak, jako ona. Společně se nám podařilo dosáhnout úžasné výsledky při práci pro finanční sektor, hlavně pojišťovny. Zatím nás to nepřestalo bavit, naopak máme řadu další plánů. Těším se na ně.“ Říká ke jmenování Eva Nováková, partnerka JŠK.

Celá tisková zpráva zde.

20. 1. 2020

Už třetí ročník Corpo Refresh

V dopoledních hodinách 9. ledna 2020 se uskutečnil již třetí ročník akce Corpo Refresh, tentokrát v novém konferenčním centru hotelu Grandium v Praze. Tým JŠK ve složení Martina Bacíková, Tomáš Beneš, Hana Císlerová, Helena Hailichová, Michal Jendželovský, Lenka Petráková, Michaela Šmotková a Sebastian Špeta představil více jak sedmdesáti účastníkům pracovní snídaně novinky nejen z oblasti korporátního a pracovního práva, ale také trendy v IP/IT, aktuality týkající se elektronického podepisování, insolvence, ochranných známek či hromadných žalob. Celou akci moderoval partner JŠK Tomáš Doležil. Děkujeme účastníkům za velmi milé a pozitivní reakce, také nám se s Vámi moc líbilo.

10. 1. 2020

Ples díkůvzdání AmCham 2019

V sobotu 23. listopadu se na Žofíně konal tradiční Ples díkůvzdání. JŠK měla opět možnost přivítat své klienty u slavnostního korporátního stolu a svou účastí i dárkovým poukazem do tiché aukce na vyhlídkový let pilotovaný partnerem Romanem Kramaříkem přispět na charitativní projekt One World Many Voices, který podporuje aktivní zapojení žáků a studentů do společnosti. Hudební doprovod během večera zajistili Jan Smigmator a Swinging Quartet či zpěvačka Tereza Mašková.

26. 11. 2019
« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 12 22 33 43 Následující »