CZEN

Aktuality

JŠK posiluje pozici  v žebříčku Chambers Europe za korporátní právo | M&A

Naše advokátní kancelář se opět dostala do top společnosti nejlepších právníků a firem v rámci Chambers Europe Guide v kategorii korporátní právo/M&A pro rok 2020. Žebříček individuálně zařazuje také Tomáše Doležila na tzv. Band 4. Srdečně děkujeme našim klientům a také našim kolegům, bez kterých by to nebylo možné.
 
Chambers Europe posuzuje právníky a advokátní kanceláře v rámci celé Evropy. Základem hodnocení Chambers and Partners je hloubková analýza projektů a zpětná vazba klientů zúčastněných kanceláří.
13. 3. 2020

Tomáš Doležil hostem v podcastu Offline Štěpána Křečka

Odlišuje se výrazně právo v Česku od ostatních zemí a dochází k jeho sjednocování? Jak se dnešní právo propojuje s odvětvími jako private equity a M&A? Může v některých ohledech brzdit právo a regulace reálný business? Na tyto a další všetečné otázky odpovídá partner JŠK Tomáš Doležil v 15. epizodě podcastu Offline Štěpána Křečka s názvem "Právo je to, co žijeme".

Podcast si můžete naladit zde.

7. 2. 2020

JŠK úspěšně zastupovala BHS Private Equity Fund při akvizici předního výrobce elektrických rozvaděčů a externím financování transakce

Naše advokátní kancelář poskytla právní poradenství investičnímu fondu BHS Private Equity Fund při dalším rozšíření svých aktiv, tentokrát o výrobní podnik DCK Holoubkov Bohemia a.s.

Více informací zde.

4. 2. 2020
« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 12 22 33 43 Následující »