CZEN

Aktuality

Ocenění týmu korporátního práva a M&A JŠK v Chambers Global

Naše advokátní kancelář je již pravidelně doporučována prestižní mezinárodní publikací Chambers Europe pro oblast M&A a korporátního práva. Je nám potěšením Vám oznámit, že jsme letos byli zařazení mezi špičku advokátních kanceláří do celosvětové verze tohoto žebříčku Chambers Global. Publikace zároveň vyzdvihuje expertízu partnera a vedoucího korporátního a M&A týmu Tomáše Doležila v rámci osobních hodnocení jednotlivých právníků.

Ratingová agentura Chambers Global vybírá nejlepší firmy a právníky ve více jak 200 jurisdikcích po celém světě. Hodnotí se na základě hloubkového výzkumu a signifikantní roli hraje doporučení klientů.

Děkujeme srdečně všem našim klientům, bez Vás by to nebylo možné!

Více informací zde.

18. 2. 2021

PF 2021

Děkujeme Vám všem za projevenou důvěru v uplynulém nelehkém roce a do toho nového Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Těšíme na na setkání s Vámi v roce 2021!

Váš tým JŠK

22. 12. 2020

Jaké změny přináší zákon o evidenci skutečných majitelů?

Skuteční majitelé obchodních korporací a jiných právnických osob musí být evidováni už delší dobu. Čerstvě přijatý zákon ale podstatně rozšiřuje spektrum těch, kteří budou za skutečného majitele považováni. Údaje o skutečném majiteli budou navíc nově veřejné. Ale pozor, nejzásadnější změny spočívají v sankcích za nesplnění povinnosti zapsat skutečného majitele: zákaz výplaty zisku, zákaz výkonu hlasovacích práv a nemožnost domáhat se práv z vybraných smluv u soudu. 

1. 2. 2021
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 12 22 33 43 Následující »