CZEN

Aktuality

JŠK úspěšně zastupovala společníky TKZ Polná při prodeji strategickému investorovi

Advokátní kancelář JŠK poskytla právní poradenství společníkům strojírenské společnosti TKZ Polná, spol. s r.o. v souvislosti s jejím prodejem skupině ROSE Investments, investiční odnoži skupiny ROSE. Naše asistence zahrnovala zejména přípravu a vyjednávání transakční dokumentace.

Více informací zde.

15. 10. 2020

JŠK úspěšně zastupovala R22 při akvizici českého poskytovatele telekomunikačních služeb ProfiSMS

Advokátní kancelář JŠK poskytovala právní poradenství polské skupině R22 při akvizici 100% podílu ve společnosti ProfiSMS s.r.o. a 100 % jejích dvou českých dceřiných společností AXIMA SMS SERVICES s.r.o. a SMSbrána s.r.o. v rámci soutěžního prodejního procesu. Poradenství zahrnovalo provedení právní prověrky cílových společností a zastupování klienta při sjednání transakční dokumentace.

Více informací zde.

9. 10. 2020

JŠK posiluje pozici  v žebříčku Chambers Europe za korporátní právo | M&A

Naše advokátní kancelář se opět dostala do top společnosti nejlepších právníků a firem v rámci Chambers Europe Guide v kategorii korporátní právo/M&A pro rok 2020. Žebříček individuálně zařazuje také Tomáše Doležila na tzv. Band 4. Srdečně děkujeme našim klientům a také našim kolegům, bez kterých by to nebylo možné.
 
Chambers Europe posuzuje právníky a advokátní kanceláře v rámci celé Evropy. Základem hodnocení Chambers and Partners je hloubková analýza projektů a zpětná vazba klientů zúčastněných kanceláří.
13. 3. 2020
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 11 21 31 41 Následující »