CZEN

Aktuality

Beseda s Václavem Bartuškou

JŠK zorganizovala pro své klienty nevšední setkání s Václavem Bartuškou, českým diplomatem, politikem, publicistou a vládním zmocněncem pro energetickou bezpečnost. Beseda nabídla kromě dobrého vína a občerstvení z různých koutů světa, především zajímavou diskuzi na téma vývoje situace v oblasti jaderné energetiky a dalších souvisejících aktuálních témat.

24. 9. 2015

Spolupráce s CZC

JŠK poskytuje právní poradenství majitelům jednoho z největších internetových obchodů s výpočetní technikou a elektronikou,  CZC, v souvislosti s investicí E-Commerce Holding (Rockaway a EPH) do společnosti. Investice E-Commerce Holding do e-shopu CZC je považována za jednu z nejvýznamnějších transakcí v oblasti internetového obchodu v České republice v tomto roce.

19. 8. 2015

Nové posily v JŠK

JŠK v letním období rozšířila svůj tým o nové posily z řad advokátních koncipientů a právních asistentů.

Barbora Šafaříková nastoupila na pozici koncipientky. Barbora vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studovala evropské právo na univerzitě KU Leuven v Belgii. Před příchodem do JŠK Barbora získala zkušenosti v oblasti soutěžního práva a veřejných zakázek. Současně se zaměřuje na občanské, obchodní a korporátní právo.

Michal Kastl a Světlana Kubišová nastoupili na pozice právních asistentů. S příchodem nových tváří se zvýšil celkový počet právních poradců na 21.

17. 8. 2015