CZEN

Aktuality

Daňový seminář

Dne 23. listopadu 2017 uspořádala advokátní kancelář JŠK ve spolupráci s advokátní kanceláří Fučík & partneři seminář na téma „Daňová kontrola a daňové spory. Jak se na ně připravit a (pokud možno) neprohrát“, který se konal v hotelu Josef na Praze 1. Na semináři formou dvou případových studií jsme provedli procesem daňové kontroly od začátku do konce, včetně všech opravných prostředků a žalob. Prozradili jsme řadu praktických tipů - například jak se efektivně bránit, když se správcem daně nesouhlasíte nebo jak snížit výši úroku, který budete muset zaplatit v případě neúspěchu v dlouho trvajícím sporu.

Pro velký úspěch budeme tento seminář opakovat v únoru 2018. 

24. 11. 2017

Seminář na téma „Rizika a úskalí přestupových smluv ve fotbale“

Dne 15. listopadu 2017 uspořádala advokátní kancelář JŠK ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky a Mezioborovým centrem rozvoje právních dovedností odborný seminář na téma „Rizika a úskalí přestupových smluv ve fotbale“, který se konal v tematických prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Předmětem zájmu byly zejména typické instituty, které k přestupovým smlouvám neodmyslitelně patří, leč kluby při jejich sjednávání často chybují, jako je například předkupní právo k hráči, právo zpětného odkupu či tzv. sell-on klauzule. Patřičná pozornost byla věnována i právní (ne)vymahatelnosti souhlasu hráče s příslušnými přestupovými mechanismy. Pokud máte zájem, jako stručný vhled do problematiky Vám může posloužit náš dříve zveřejněný článek zde.

 

20. 11. 2017

Business snídaně „Jak úspěšně financovat developerské projekty"

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na blížící se realitní business snídani pod názvem: „Jak úspěšně financovat developerské projekty“, kterou organizujeme společně s ASB Group, ve spolupráci s Asociací developerů a Panattoni Development Company. Uskuteční se 9. listopadu 2017 / Art & Event Gallery Černá Labuť, Na Poříčí 25, Praha 1. Více informací naleznete v pozvánce.

23. 10. 2017