CZEN

Aktuality

JŠK úspěšně zastupovala majitele TGA Holding při prodeji společností Značky Morava a Silverton

Naše advokátní kancelář poskytla právní poradenství TGA Holdingu vlastněnému Georgiosem Tavandzisem při prodeji společnosti Značky Morava a dvou spřízněných společností GRAMES a Silverton novému majiteli, společnosti CIDEM Invest.

Více informací v tiskové zprávě zde.

9. 4. 2021

Tomáš Doležil porotcem prestižních cen 2020 CEE Deals of the Year

Partner JŠK a vedoucí praxí korporátního práva a M&A Tomáš Doležil byl vybrán jako porotce pro vyhlášení cen „CEE Deals of the Year Awards 2020“ - nejprestižnějšího a nejvyhledávanějšího ocenění v právní oblasti ve střední a východní Evropě.

Finalisté CEE Deals of the Year budou uvedeni v březnovém čísle časopisu CEE Legal Matters a vítězové budou vyhlášeni na každoročním banketu, který by se měl konat v Londýně 3. června 2021.

26. 2. 2021

Ocenění týmu korporátního práva a M&A JŠK v Chambers Global

Naše advokátní kancelář je již pravidelně doporučována prestižní mezinárodní publikací Chambers Europe pro oblast M&A a korporátního práva. Je nám potěšením Vám oznámit, že jsme letos byli zařazení mezi špičku advokátních kanceláří do celosvětové verze tohoto žebříčku Chambers Global. Publikace zároveň vyzdvihuje expertízu partnera a vedoucího korporátního a M&A týmu Tomáše Doležila v rámci osobních hodnocení jednotlivých právníků.

Ratingová agentura Chambers Global vybírá nejlepší firmy a právníky ve více jak 200 jurisdikcích po celém světě. Hodnotí se na základě hloubkového výzkumu a signifikantní roli hraje doporučení klientů.

Děkujeme srdečně všem našim klientům, bez Vás by to nebylo možné!

Více informací zde.

18. 2. 2021
« Předchozí 1 2 3 4 5 11 21 31 41 Následující »