CZEN

Aktuality

Corpo Refresh 2018

Ve středu 9. ledna 2019 budeme pořádat seminář na téma „Corpo Refresh 2018“, kde si připomeneme nejzajímavější a nejdůležitější změny v oblasti obchodního a pracovního práva za rok 2018. Seminář se bude konat v hotelu Prague Marriott Hotel V Celnici a pořádáme ho ve spolupráci s bratislavskou advokátní kanceláří Majerník & Miháliková.

3. 1. 2019

PF 2019

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Šťastný let rokem 2019! Váš tým JŠK.

20. 12. 2018

JŠK partnerem vánoční akce CVCA 2018

Advokátní kancelář JŠK byla hlavním partnerem již tradičního vánočního večírku České private equity a venture kapitálové asociace (CVCA), který se konal v úterý 18. prosince v prostorách restaurace Altány Kampa. Na této akci se každoročně potkávají významné osobnosti nejen z oblasti private equity. Hosté se během slavnostního večera mj. seznámili s digitálním pamětnickým archivem Paměť národa, společným projektem sdružení Post Bellum, Českého rozhlasu a Ústavu pro studium totalitních režimů, a připomněli si letošní sólový oblet kolem světa, uskutečněný partnerem JŠK Romanem Kramaříkem pod hlavičkou Mise okřídlený lev právě pro Paměť národa. Cílem projektu Paměť národa je přehlednou a srozumitelnou formou zpřístupnit badatelům i široké veřejnosti individuální svědectví pamětníků významných dějinných událostí 20. století.

19. 12. 2018