CZEN

Aktuality

PF 2019

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Šťastný let rokem 2019! Váš tým JŠK.

20. 12. 2018

JŠK partnerem vánoční akce CVCA 2018

Advokátní kancelář JŠK byla hlavním partnerem již tradičního vánočního večírku České private equity a venture kapitálové asociace (CVCA), který se konal v úterý 18. prosince v prostorách restaurace Altány Kampa. Na této akci se každoročně potkávají významné osobnosti nejen z oblasti private equity. Hosté se během slavnostního večera mj. seznámili s digitálním pamětnickým archivem Paměť národa, společným projektem sdružení Post Bellum, Českého rozhlasu a Ústavu pro studium totalitních režimů, a připomněli si letošní sólový oblet kolem světa, uskutečněný partnerem JŠK Romanem Kramaříkem pod hlavičkou Mise okřídlený lev právě pro Paměť národa. Cílem projektu Paměť národa je přehlednou a srozumitelnou formou zpřístupnit badatelům i široké veřejnosti individuální svědectví pamětníků významných dějinných událostí 20. století.

19. 12. 2018

Ples díkůvzdání AmCham 2018

Dne 24. listopadu uspořádala Americká obchodní komora v ČR pro své členy a jejich obchodní partnery již tradiční Ples díkůvzdání na Žofíně. Naše advokátní kancelář svou účastí a také dárkovými vouchery na vyhlídkový a akrobatický let pod vedením partnera/pilota Romana Kramaříka v rámci „tiché aukce“ podpořila projekt One World Many Voices , grantový program Americké obchodní komory v ČR, který podporuje aktivní zapojení žáků a studentů do společnosti.
O hudební program se v průběhu večera postarala vítězka pěvecké soutěže Superstar 2018 Tereza Mašková.

26. 11. 2018
« Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 21 31 41 Následující »