CZEN

Aktuality

JŠK poradcem rodiny Sedláčkových při prodeji skupiny PONY

Advokátní kancelář JŠK poskytla právní poradenství svému klientovi, rodině Sedláčkových, v souvislosti s prodejem společností PONY AUTO trend s.r.o. a PONY PLAST s.r.o. společnosti Fine Gusto Nature Trade s.r.o. v rámci kompetitivního prodejního procesu.

Více informací zde.

9. 4. 2019

Chambers and Partners doporučují JŠK v oblasti M&A a korporátního práva

S radostí oznamujeme, že prestižní mezinárodní žebříček advokátních kanceláří Chambers and Partners zařadil naši advokátní kancelář v hodnocení firem ve svém vydání pro rok 2019 za oblast M&A a korporátního práva. Individuální hodnocení pak získal partner JŠK Tomáš Doležil, který je vedoucím týmu M&A.

Cesta k zařazení do hodnocení je dlouhá a předpokládá desítky úspěšně dokončených transakcí. Děkujeme všem našim klientům, bez kterých by to nebylo možné. A děkujeme také všem kolegům, kteří svou expertízou a nasazením k tomuto úspěchu přispěli. Věříme, že se budeme posunovat výše.

15. 3. 2019

Druhý ročník semináře Corpo Refresh

Ve středu 9. ledna v dopoledních hodinách se v nově zrekonstruovaných konferenčních prostorách hotelu Marriott uskutečnil již druhý ročník semináře Corpo Refresh 2018. Korporátní týmy advokátních kanceláří JŠK a Majerník & Miháliková v čele s Tomášem Doležilem a Katarínou Mihálikovou představily účastníkům interaktivní formou nejdůležitější změny v oblasti obchodního a pracovního práva za rok 2018 a také novinky v oblasti softwaru a kryptoměn. Děkujeme účastníkům za pozitivní zpětnou vazbu a těšíme se na viděnou zase za rok!

11. 1. 2019
« Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 22 33 43 Následující »