CZEN

Aktuality

Letní party k patnáctému výročí založení JŠK

Naše advokátní kancelář minulý týden ve čtvrtek 6. 6. přivítala na dvě stovky klientů a přátel na své již tradiční letní party, která se letos nesla v duchu čísla patnáct. V krásných prostorách restaurace Mánes moderátor Tomáš Hanák nejprve 15 záludnými otázkami  zpovídal partnery JŠK Evu Novákovou, Romana Kramaříka, Romana Šťastného a Tomáše Doležila. Následoval koncert Thoma Artwaye, sympatického zpěváka, který na svůj 15. hit stále čeká. Hosté mohli během večera ochutnat 15 druhů výtečných zmrzlin či 15 originálních míchaných drinků a nakonec si zatančili na výběr největších hitů posledních 15 let.

Na fotky z oslavy se můžete podívat zde.

11. 6. 2019

JŠK poradcem PRE při koupi společnosti Voltcom

Advokátní kancelář JŠK poskytla právní poradenství společnosti Pražská energetika, a.s., při akvizici společnosti VOLTCOM, spol. s r.o.

Více informací zde.

22. 5. 2019

M&A Insurance Workshop

Workshop na téma M&A a pojištění, pořádaný asociací CVCA ve spolupráci s Tokio Marine HCC, společností Renomia a JŠK, proběhl včera v krásném prostředí OPERO, Praha 1. Témata diskuse zahrnovala trendy v pojištění na trzích střední a východní Evropy, výhody W&I pojištění a příklady uplatňování nároků z takového pojištění.

V rámci akce přednášeli Birgit Rummel (TM HCC), Hana Pavelková (Renomia) a Pavel Kvíčala (GENESIS CAPITAL), diskusi vedl partner JŠK Tomáš Doležil.

16. 5. 2019
« Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 22 33 43 Následující »